Açılış Saatlerimiz: adanaterapi01@gmail.com
Telefon: 0544 204 61 82
e-mail: adanaterapi01@gmail.com

Psikolog İş İlanı

Psikolog İş İlanı

 

çift terapisi

Adana, Seyhan ilçesi Atatürk caddesi üzerinde Medikalpark(Yeni Adana Hastanesi Kemal Özülkü İş Merkezi) hastanesinin Üzerindeki iş merkezi Kat 14 te bulunan;

Özel Aile Danışma Merkezimize tam zamanlı çalışacak iş arkadaşı arayışımız vardır.

Merkezimiz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı özel bir kurum olduğu için bazı eğitimleri almış olması gerekmektedir.

 

Birinci  İlan: Seans yapma tecrübesi olan 30 yaşından büyük, aile evlilik ve çift terapisi yapabilecek, dürüst ve ilkeli, tercihen Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi almış ve uzun yıllar Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemi ile terapiler yapmış, pozitif çıktı sağlamış ve hayatının her aşamasında kendisine ve danışanlarına katkı sunabilecek azimli ve kararlı çalışma arkadaşı arıyoruz. Kurumumuzda çalışma arkadaşı olarak işe başlayacak Aile Danışmanları dolgun ücret ile başlayıp Ülke şartlarına göre çok iyi maaş almaktadırlar.

İkinci İlan : En az 4 yıl önce mezun olmuş, çocuklarla (dikkat, gelişim, dürtüsellik, zamanlama vs. ) çalışacak, özel çocuklara, özel program yapabilen tercihen özel eğitim geçmişi olan psikolog ve dil terapisti yada ergoterapist iş arkadaşı arayışımız vardır.

 

tam zamanlı iş arkadaşı arayışımız vardır.

Haftada 6 gün saat 09:00 – 19:00 arası

Ayrıca en az 15 yıl terapi geçmişi olan tecrübeli psikologlara kurumumuzda seans yazılır.

lütfen özgeçmişinizi mail atınız: canibrahimhalil@gmail.com