Telefon: 0544 204 61 82
e-mail: adanaterapi01@gmail.com

Adana Psikolog Fiyatları 2022 ve 2023

Adana Psikolog Fiyatları 2022 ve 2023

Adana Psikolog Fiyatları

Hayatta herkesin karşılaştığı zorluklar ve üstesinden gelmek zorunda olduğu problemler farklıdır. Dolayısı ile bazen bunların üstesinden gelmek çok daha zordur. Dayanamadığınız ve kaldıramadığınız yerde mutlaka psikolog yardımı almalısınız. Psikolog, nerede ve nasıl tıkandığınız konusunda size yol göstermekle kalmaz. Aynı zamanda bu olayların tekrarlanmaması adına sizde değişikliklerin öncüsü olur. Adana psikoterapist ya da Adanadaki psikologlar yardımı ile sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Deneyimli ve anlattıklarınızı analize edebilen bir uzmana ihtiyaç duymak sizi güçsüz yapmaz. Tam tersine sorunları bilip kaynağına inmek istediğiniz netlik kazanır. Ruhsal problemlerinize göre Adana psikoterapist ya da Adanadaki psikologlar yardımı ile sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bu sayede daha huzurlu ve mutlu bir yaşam için başlangıçlar yapıp problemleri arkada bırakabilirsiniz. 

Adana psikolog fiyatları araştırması yapmak isteyenler bilmelidir ki uzmanlık fiyatla ölçülemez. En iyi Adana psikologları, Adana psikolog fiyatları ile anlaşılmaz. Danışmanlık merkezi ya da psikolog hakkında yazan psikolog yorumları okunarak deneyim hakkında bilgi edinilebilir. İhtiyaç duyduğunuz konu hangisi ise Adana psikolog fiyatları araştırması yapmadan önce bu konuya yönelebilirsiniz. Gideceğiniz yanlış terapistin psikolog fiyatı ne olursa olsun size fayda sağlamayacaktır. Çünkü ihtiyacınız olan klinik psikolog ya da psikoterapist mi öncesinde karar verip ona göre yardım almalısınız. 
Adana çocuk psikolog doktoru, çocuklar için danışmanlık veren uzmanlar arasındadır. Problemler her zaman yetişkinlerde değil bazen çocuklarda da görülebilir. Adana çocuk psikolog doktoru ve çoçuk pedagog Adana ile öfke problemi, tablet bağımlılığı ve daha birçok problemin üstesinden gelinebilir. Adana psikolog fiyatları çocuklarınızın problemlerinin yanında oldukça düşüktür. Osmaniye pedagog ve çoçuk pedagog Adana ile çocuklar büyümeden var olan problemlerine çözüm sunabilirsiniz.    
   
Adana Psikolog Ücretleri

Adana psikolog ücretleri genelde ilk defa seansa gidecekler tarafından merak edilir. Verecekleri psikolog ücretleri ile alacakları hizmetin karşılaştırması yapılır. Ancak bu çok sağlıklı bir araştırma değildir. Çocuk pedagogu araştırması yaparken ilk olarak Adana psikolog ücretleri incelemek danışmanlıktan sağlayacağınız faydayı azaltır. İlk olarak problemin çözümü için adım atmalısınız. Adana en iyi psikolog ücretleri yerine Adana en iyi psikolog yorumlarına bakmalısınız. Bu da size verilecek danışmanlık hizmetinin kalitesini gösterecektir.

Yıllardır kendinizde aşamadığınız bazı alışkanlıklarınız olabilir. Belli bir duruma takıldığınız için mutluluk hayatınıza uzun süre uğramıyor gibi görünebilir. Bu gibi örnekler ve daha fazlasında psikolog seans ücretleri 2022 düşünmek yerine alacağım danışmanlık hayatıma neler katabilir diye düşünmelisiniz. Psikolog ücretleri teferruat olup size fayda sağlamaz. Ancak yıllardır üstesinden gelemediğiniz alışkanlıklar ya da kötü davranışlar alacağınız yardımla düzelebilir. Böylece aslında psikolog seans ücretleri 2022 konusunda endişeye düşmenin ne kadar anlamsız olduğunu fark edebilirsiniz.  Özel Adana Danışmanlık Merkezi uzman kadrosunda çocuk psikologu, klinik psikolog ve psikiyatristler olduğundan bu merkezden yardım alabilirsiniz.

2022 yılı Adana İli Psikolog Ücretleri Alt ve Ürt Limitler:

Adana ilinde hizmet veren psikolog, psikolojik danışman ve aile danışmanları için; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürülüğü her yıl düzenli olarak Psikolog ücretlerini belirlemektedir. 
2022 yılı ocak ayında yapılan toplantıda:


2022 yılı bireysel danışma ücret aralığı: 236 TL – 590 TL
2022 yılı aile danışmanlığı ücret aralığı : 236 TL – 590 TL
2022 yılı grup terapi ücret aralığı : 218,30 TL – 483,80 TL 
2022 yılı zeka testi ücret aralığı : 177 TL – 472 TL

Aile Danışmanlığı, Psikolog ve Psikolojik Danışmanlık ücretleri yukarıdaki aralıkta olup 2022 yılı 1 Ekim tarihine kadar kurumumuzda danışmanlık ücreti 380 TL ikin, 01. Ekim 2022 tarihi itibariyle seans danışmanlık ücreti 480 TL olarak belirlenmiştir.

2023 yılı danışmanlık ücretleri Adana Psikolog Ücretleri 2023 yılı ocak ayında yapılacak toplantıda belirlenecektir.

2021 yılı psikolog ücretlerine bakmak için tıklayınız.