Telefon: 0544 204 61 82
e-mail: adanaterapi01@gmail.com

Aile Danışma Merkezi Adana

Aile Danışma Merkezi Adana

Aile Danışma Merkezi Adana

Aile danışma merkezi Adana, çiftler arasında görülen problemlerin çözümünde en iyi aile danışmanlığı veren merkezlerden biridir. Çiftlerin birbirleriyle ve çocukları ile olan ilişkilerini düzenleyebilmek, var olan problemleri ortadan kaldırabilmek amacıyla aile ve çift danışmanlığı hizmeti verilir. Alanında en iyi Adana aile terapisti ve evlilik terapisti bulunan bu danışmanlık merkezi birçok ailenin dağılmasını engellemiştir. Eşlerin birbirlerine karşı görevlerini yerine getirmesi ve huzur çıkmazı gibi konularda da etkili aile danışmanlığı ve aile terapistliği hizmeti sunar. 

Aile içerisinde sadece çiftler olmadığından çocukların da bu birlik içerisinde akıl ve ruh sağlığının gelişiminin desteklenmesi gerekir. Adana Özel Aile Danışmanlık Merkezi,  en iyi ilişki terapisti ve uzman psikolog ile çalışır. Adana ilişki terapisti arayışına girenler mutlaka bu danışmanlık merkezine başvurmalıdır. Aile içinde var olan dengeler, yaşanılan sorunlar ya da farklı etkenlerden ötürü değişebilir. Bu durumda yardım almaya çalışmak önemlidir. Çiftlerden birinde ya da ikisinde görülen şiddet, baskı, kısıtlama, davranış bozukluğu, cinsel problemler ve daha fazlasına aile terapisti ile çözüm bulmak daha kolaydır. Adana aile danışmanlığı ve aile terapisti Adana ile iletişime geçmek size büyük ölçüde fayda sağlar. 

Çiftlerin en başta korktukları ve çekindikleri aile içi problemleri tanımadıkları birilerine anlatmalarıdır. Ancak evlilik terapisti ve aile terapisti yardımı almak sanıldığı kadar kötü bir deneyim değildir. Konuşacağınız Adana ilişki terapisti sizi tanımadığından ve danışan mahremiyetine özen gösterdiğinden anlattıklarınız sizinle onun arasında kalır. Dolayısı ile ilişkinizde var olan problemleri üçüncü bir göz yardımı ile düzeltebilirsiniz.  

Aile Ve Çift Danışmanlığı

Aile ve çift danışmanlığı son yıllarda oldukça önem kazanmıştır. Teknolojinin insan hayatının her anına girmesi, sosyal medya hesapları ve telefon bağımlılığı beraberinde birçok problemi de getirmiştir. Birbirleri ile konuşmayan ve sadece telefona bakan birçok aileler oluşmaya başladı. Aile danışmanlığı ve Adana aile terapisti bu konuda var olan problemleri ele alır. Ailelerin birlikte vakit geçirebilmesi için etkili yöntemler sunar. Evliliğin aşkı öldürdüğü konusunda tereddüt yaşayan ve birbirini dinlemeyen çiftelere aile modeline göre çözümler sunar. 

Her ilişkinin dinamiği aynı değildir. Bazen kadın bazen de erkek baskın karakter olabilir. İdeal evliliklerde rollerin doğru bir şekilde dağıtılması ve birbirlerine yaşam alanı bırakılmasıdır. Adana aile terapisti tam olarak bunu yapmak için uğraşır. Adana evlilik terapisti evlilik öncesinde bile gidilmesi gereken uzmanlardandır. Aile ve çift danışmanlığı ne kadar aile içerisinde bulunan çiftler ve çocuklar için verilse de evlenmeden önce çiftler arası olumsuzlukların çözümünde de tercih edilir. Adana ilişki terapisti olarak başvuracağınız uzman, aynı eve girdiğinizde problem yaşamamanız için size etkili ilişki tavsiyeleri verir. Kadın ve erkek birlikte Adana çift terapistine gittiğinde sorunlara çözüm bulunması daha da kolaylaşır.