Telefon: 0544 204 61 82
e-mail: adanaterapi01@gmail.com

Adana Psikolog Fiyatları

Adana Psikolog Fiyatları

Adana Psikolog Fiyatları

Adana Psikolog Fiyatları

Adana psikolog fiyatları son günlerde merak konusu. Bu konuyu sizler için derledik. Akıl ve ruh sağlığı desteği almak bireylere mutluluk ve başarıyı getirir. Hastalıklı düşünceler ve kısır döngü haline gelen bazı davranışlar ruh sağlığını etkiler. Akıl ve ruh sağlığı alanında uzman kişilerden destek almak ruhsal sağlığınıza kavuşmanızı sağlar.

 • Şizofreni
 • Obsesif kompulsif bozukluk
 • Anksiyete
 • Panik atak
 • Sosyal kaygı
 • Depresyon

sorunları tedavi edilmediğinde bireylerin sadece hayat standardını etkilemez. İş yaşamından evliliğe kadar birçok konuda sorun çıkarır. Danışmanlık önemli olduğundan seans ücretine de yansır. Adana psikolog fiyatları ve seans ücretleri hastalığın derecesine göre değişir.

İleri derecede obsesif kompulsif bozukluk sorunu olan kişiler olmayan sesleri duymaya başlar. Onlarla ilişkisi olmayan insanların bile kendilerine zarar vereceklerini düşünür. Kurgu ve gaipten sesler ile örülü hayat yaşamak zorunda kalır. Sorun tedavi edilmediği sürece bireyler iş yaşamına atılamaz. Hatta sağlıklı ilişkileri olamayacağından evlenmek de bu kişiler için zordur. OKB sorunu olan kişilerde durum ağır olduğundan Adana psikolog fiyatları ve diğer illerde seans ücreti yüksektir. Hafif depresyon geçiren kişiler ile ağır depresyon hastalarına uygulanacak danışmanlık da farklıdır. Burada belirleyici olan aslında danışmanın verdiği emektir.

Adana psikolog fiyatları ve danışmanlık ücretleri Özel Adana Aile Danışmanlık Merkezi gibi yerlerde makuldür. Öncelikli olarak toplum sağlığı amaçlandığından hali ile de Adana psikolog fiyatları uygun aralıktadır. Herkesin danışmanlık alması için ödeme seçeneklerinde de kolaylık vardır. Alışveriş için ayırdığınız miktar ve zamanı akıl ve ruh sağlığınıza da ayırmalısınız. Alışveriş yapmak ya da sürekli kafanızı dağıtacak işlerle meşgul olmak bazı hastalıkları tedavi etmez. Bu durumda uzman yardımı almak gerekir. Psikoterapi yöntemleri uzmanlık gerektirir ve tedavide etkisi büyüktür. Hastalığa uygulanacak psikoterapi yöntemi ne kadar fazla ise psikolog fiyatları da artar. Ekstra zaman ve emek harcanması dışında uzmanlık da kullanılır.

Herkes her alanda danışmanlık yapamaz. Akıl ve ruh sağlığında kullanılacak yöntemler yaş aralığı ve sorunun türüne göre de değişir. Aile danışmanlığı almak isteyenler için psikolog fiyatları farklıdır. Çoçuk pedagog araştıranlar ise Adana psikolog fiyatları farklı olduğu görülecektir. Çünkü uzman ne kadar donanımlı ise seans ücreti de o oranda değişir. Özel Adana Aile Danışmanlık Merkezi ile iletişime geçip Adana psikolog fiyatları öğrenin.

Adana Psikolog Ücreti

Adana psikolog ücreti;

 • Aile danışmanlığı
 • İlişki terapisi
 • Aile terapisi
 • Cinsel terapi
 • Bireysel danışmanlık
 • Çocuk danışmanlık
 • Ergen danışmanlık
 • Testler hizmeti ( disleksi testi, Wısc 4 zeka testi, Moxo testi )

ve daha birçok hizmete göre değişir. Bu danışmanlık türlerine ek olarak uygulanacak testler için de ücret ödemelisiniz. Gitmeden önce sorunlarınızı gözden geçirin. Alacağınız danışmanlık türünü belirledikten sonra Psikolog fiyatları araştırması yapın. Psikolog ücreti ile danışmanlık kalitesini kıyaslamalısınız. Bu sayede daha iyi sonuç elde edersiniz.

Psikolojik danışmanlık desteği almasına rağmen ilerleme kaydedemeyen çok sayıda danışan vardır. Bu kişiler öncelikli olarak Psikolog fiyatları gibi detayları göz önünde bulundurur. Ancak önemli olan profesyonel hizmet almaktır. Profesyonel hizmet sayesinde tedavi süreciniz de kısalır. Seans sürelerinizi kısaltacak kaliteli ve güven veren hizmet için uygun terapi merkezleri deneyin. Özel Adana Aile Danışmanlık Merkezi bu merkezlerden biridir.

Psikolog ücreti grup terapisi ve bireysel terapiye göre de değişir. Aile danışmanlığında ebeveyn ve çocuklarla birlikte terapi almak grup terapisi olarak nitelendirilir. Psikolog fiyatları incelemesi yaparken bu faktörleri de göz önünde bulundurun.