Telefon: 0544 204 61 82
e-mail: adanaterapi01@gmail.com

Kariyer Aile Danışma Merkezi COVİT-19 Önlemleri

images

Kariyer Aile Danışma Merkezi COVİT-19 Önlemleri

Sevgili Kariyer Aile Danışma Merkezi Misafirleri;

Genel merkezimizde ve şubelerimizde sizlerin sağlığını korumak ve yaşam kalitenizi düşürmeme adına yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Özel Karriyer Aile Dnaışma Merkezi olarak merkezimizde varolan güncel COVİD-19’a karşı önlem olarak kullandığımız hijyen uygulamaları ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak isteriz.

Kariyer Aile Danışmanlık Merkezi günlük olarak temizlik işlemi yapılmakta ve her 72 saatte bir PRONTECH marka ortam ve yüzey dezenfekteni ile temizlenmektedir. 

Kariyer Aile Danışma Merkezimizin girişinde 2 Adet el dezenfektanı (MARATEM-M105) bulunmakta olup sizlerin ve kurum çalışanlarımızın sağlığını üst düzeyde önemsiyoruz.

KULLANDIĞIMIZ DEZENFEKTANLARIN ÖZELLİKLERİ VE İLAÇLAMA FOTOĞRAFLARI AŞAĞIDADIR.

PRONTECH KİMYASAL ÖZELLİKLERİ

• PRONTECH organik madde varlığında etkilidir; sütte, dışkıda ve kanda, diğer biyositlerin etkili olamadığı her yerde bakterileri yok eder.
• PRONTECH katyonik bir üründür.
• PRONTECH Hidrojen bağlarını kırarak sudaki yüzey gerilimini azaltır.
• PRONTECH 1978 Amerika Birleşik Devletleri Halk Sağlığı Servisi tarafından önerilir ve sınıf A Pastörize Süt Yönetmeliği ek F kriterlerini yerine getirir.
• Odalar tarafından özetlenen metotla test edildiği zaman 30 saniyede 200ppm aktif madde ile 550ppm’e kadar hesaplanmış CaCO3 varlığındaki sert sularda test edilen organizmaların %99.999’u indirgenir.

Ortalama Öldürme Dilüsyonları

Reçete edilen AOAC Fenol katsayısı test yöntemi ile belirlenmiştir (10 dakikalık kısa kontak için öldürücü kararlı dilüsyon).

 Mikroorganizma     * Öldürücü Dilüsyon (200 C) %100 Aktif
 Staphylococcus aureus     1/58,000
 Salmonella typhosa     1/54,000
 Salmonella pullorum     1/48,000
 Salmonella schottmulleri     1/42,000
 Aerobacter aerogenes     1/35,000
 Escherichia coli         1/33,000
 Bacterium ammoniagenes     1/100,000

* PRONTECH konsantrasyonu mikroorganizmaları 10 dakika içinde öldürür.

YUKARIDAKİ BİLGİ http://www.dengeeczadeposu.com/Urunler/etkin-ilac/prontech-1-kg   SİTESİNDEN ALINMIŞTIR.

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5lt

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5lt 9225370 Domuz gribi virüsüne karşı etkilidir. Mesai baslangıcında ve süresinde çalışanların elleri için hızlı ve etkin bir antibakteriyel-antiviral dezenfeksiyon temin etmek için geliştirilmiş el dezenfeksiyon maddesidir. Değişik yapıda QAC dezenfektanlarla ve alkol retardasyon sistemiyle desteklenen formülü sayesinde bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon ve cilt üzerinde uzun süreli bakteriyostatik etki sağlar. M105 alko-derm eller için hijyenik temizleme maddesi ayrıca etkin bir cilt koruma sistemine sahip olup sürekli kullanımdan dolayı alkole bağlı cilt kurumasına yol açmaz. Doğa dostudur.Aktif maddeleri 80% in üzerinde doğada parçalanma özelliğine sahiptir. Kullanım Talimatı: El ayasını dolduracak kadar M105 alınır ve basit ovma hareketi ile bilekler dahil olmak üzere ellerin her tarafına yayılır. Alınan ürün miktarı ellerin en az 30 saniye ıslak kalmasına yetecek kadar olmalıdır. Ellerin kendiliğinden kuruması beklenir ve mesaiye devam edilir. Kullandıktan sonra ambalaj kapağını sıkıca kapatınız.