Telefon: 0544 204 61 82
e-mail: adanaterapi01@gmail.com

Adana İlişki Terapisti

Adana ilişki terapisti

Adana İlişki Terapisti

Adana İlişki Terapisti

Adana ilişki terapisti, her türlü ilişkinizi sağlıklı zemine oturtmanıza yardımcı olur. İnsan, toplu yaşamak zorunda olduğundan her alanda birileri ile ilişki kurmak zorundadır. Ailenizle, çocuklarınızla, ebeveynlerinizle, arkadaşlarınızla ve iş yaşamında ilişki kurmak gereklidir. Çünkü tek başınıza bazı ihtiyaçları gidermek kolay değildir.

İnsan tek başına yaşayamayan bir varlıktır. Dolayısı ile de ne kadar sağlıklı ilişki kurarsa yaşamında o kadar şey de düzgün ilerler. İlişki kurma biçimi bir bakıma yaşamda görülen sorunların da karşılığıdır. Arkadaşlık ilişkilerinizi ya da aşk ilişkilerinizi gerektiği gibi yaşayamamak sizde sorun olduğunu düşündürebilir. Ancak bazen karşı taraf manipüle eden kişilik tipine sahip olduğundan tespit doğru yapılmalıdır. Adana ilişki terapisti ile görüştüğünüzde ilişkilerinizi nasıl yaşadığınızı fark edersiniz. Farkındalık ve psikolojik destek almak için ilişki terapisi gereklidir.

Çok iyi özellikleri fazla ya da kötü özellikleri çok olan birisi olabilirsiniz. Bu durum ilişkilerinize de doğal olarak yansır. Sürekli olarak ilişkilerinizde öne çıkan davranışınız bencillik ise bir süre sonra etrafınızda kimse kalmaz. Çok müsamahalı davranıp hoşgörülü olduğunuzda da aynı durum ile karşılaşmak mümkündür. İnsanlar ilişkilerinizde sizi kullanır ve işi bittiğinde ise aramaz.

  • Aşk ilişkisi
  • Ebeveyn çocuk ilişkisi
  • Arkadaşlık ilişkisi
  • Cinsel ilişki
  • İş ilişkisi

Yukarıdaki ilişki şekillerini daha da geliştirmek ve çoğaltmak mümkündür. İlişkilerde yaşadığınız bazı yoğun duygular sağlıklı ilişki kurmanızı engeller. Adana ilişki terapisti desteği almanız daha sağlıklı ilişkiler kurmanız için etkilidir. İlişki kurmakta sadece yetişkinler değil çocuklar da zorlanabilir. Adana ilişki terapisti, insan ilişkilerinde daha doğru davranmanıza yardımcı olacaktır.

Adana ilişki terapisti, ilişkiler üzerine uzmanlık yapmış kişiler olarak danışmanlık verir. Psikologa başvurmak yerine ilişki terapistinden danışmanlık almanız daha uygundur. Psikolog, ilişki terapisinde uzmanlaşmış ise alacağınız destek, seans süresini de kısaltır.

İlişki terapisti, dönemsel olarak ilişkilerde yaşadığınız sorunlara da eğilir. Yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarla olan ilişkilerde de yol göstericidir. İş yaşamında ya da aile içinde olsun fark etmez. İlişki uzmanı ve evlilik danışmanı yardımı almak size iyi gelecektir. Akıl ve ruh sağlığı tek yönlü değildir. Bazen ilişkilerde yaşanılan sorunlar akıl ve ruh sağlığını olumsuz etkiler. İlişki terapisti, ilişkinizin daha sağlıklı ve verimli şekilde ilerlemesine yardım eder.

İlişki terapisti sadece duygusal değil fiziksel ilişkilerde de yol gösterir. Sağlıklı cinsel birliktelik için de Adana ilişki terapistine başvurulmalıdır. Evliliklerde ve partnerinizle yaşadıklarınızda cinsel ilişki de iletişimde belirleyici rol oynar.

İlişkilerde karşılıklı ihtiyaçları doğru şekilde belirlemek yaşadığınız duyguların yıpratıcı olmaması için gereklidir. Kadın ve erkek cinsiyeti üzerinde ilişkilerin etkisi farklıdır. Evliliklerde ya da ilişkilerde doğru şekilde davranmak ve sürekli yapıcı olmak beraberinde mutluluğu da getirir.

Mutlu ilişkinin formülü Adana ilişki terapistidir. Özel Adana Aile Danışmanlık Merkezi, size mutlu beraberliklerin kapısını aralar. Çocuklukta yaşanılan travmalar dahil birçok etken ilişkilerde son derece belirleyicidir. Çiftlerin ebeveynlerinden aldığı ilişki kodları bireysel olarak incelenmelerini de gerekli kılar. Adana ilişki terapisti, bireysel danışmanlık da alacağınız seanslar verir. Dilerseniz partnerinizle birlikte ilişki terapisi alabilirsiniz. Terapistiniz gerekli gördüğünde partnerinizi de seansa dahil edebilir.

Adanada İlişki Terapisti

Adanada ilişki terapisti arayanlar tavsiye istese de aslında Özel Adana Aile Danışmanlık Merkezi tercih edilmelidir. Adanada ilişki terapisti ile çocukların evlilik içinde zarar görmesi de engellenir. Çiftler birbirine iyi davrandıkça bu durum çocuklara da yansır. Adanada ilişki terapisti, ilişki ve evlilikte yaşadığınız sorunlarınızı da düzeltir.