Telefon: 0544 204 61 82
e-mail: adanaterapi01@gmail.com

Mehmet ORAN – Cinsel Terapist

Mehmet ORAN – Cinsel Terapist

Aile Danışmanı ve Çift Terapisti Mehmet ORAN, ilk ve orta öğrenimini yurt dışında liseyi Adana’da lisans öğrenimini ise Konya/Selçuk üniversitesinde tamamlamıştır. Günümüz koşullarında danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilere, en iyi ve en doğru bir şekilde yardımcı olabilmek için, kendisini yenilemek ve geliştirmek adına aşağıda belirtilen resmi eğitimleri tamamlamış ve ilgili unvanları almıştır. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye devam etmek ve kendi bloğunda makaleler ve ilgili yazılar paylaşmaktadır.

Danışmak;

Travma, yas, bağımlılık, kaygı, öfke, nefret, korku, endişe, elem, değersizlik, ötekileşmiş, stres veya büyük yaşamsal değişikliklerle baş etmeye mi çalışıyorsunuz? Bazen hayatın getirdiği zorluklarla başa çıkmak için bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Adana genelinde hizmet veren bir Aile Danışmanı olarak, iyileşme ve kendini keşfetme yolunda size destek olmak için yanınızdayım. 2015 yılından itibaren bu alanda yazılar yazmakta ve kaynak taramaktayım. Hayat bazen zor, hatta bıktırıcı olabiliyor; karşınıza çıkacak her türlü sorunda size yol gösterebilmek için yanınızdayım. Hedefim kendinizi daha iyi tanımanıza ve hayatınızdaki değişikliklerle daha iyi başa çıkmanıza yardım etmek. Danışanlarımın kendilerini daha iyi anlamalarını sağlayacak etkili psikoterapi yöntemlerini uyguluyorum ve hayatın getirdiği zorluklara karşı yeni tutumlar ve duygular geliştirmeleri için onları teşvik ediyorum. Terapinin sihirli bir hap gibi birdenbire sizi değiştiremeyeceğini unutmayın. Terapi, hem danışanın hem de danışanla ilgilenen kişinin sürece katılımını ve emek vermesini gerektirir. Ancak sonunda, ufak değişiklikler yaparak başarısızlığa sebep olan davranışları terk ederek ve üzüntü, korku ve acı duyguları ile baş ederek hayatınızı değiştirecek sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinizi iyileştirme yolunda size rehberlik etmekten memnuniyet duyarım.

Çocuk Gelişimi Danışmanlığı

Size ve Ailenize önem veren, uzman bir Aile Danışmanı tarafından kaliteli hizmet alarak Çocuk Gelişimi Danışmanlığı seanslarına katılmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Danışanlarıma her aşamada yol göstererek, hayatın en zor ve karmaşık gözüken sorunlarına karşı yeni tutumlar geliştirmelerine yardımcı olacak çeşitli yöntemler uyguluyorum. Size nasıl yardımcı olabileceğimi öğrenmek isterseniz dilediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz.

TEKNOLOJİ VE DANIŞMANLIK

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle yaşanan sosyal ve fiziksel değişmelere sağladığımız uyum ile kazandığımız yeni davranışlar ve alışkanlıklar beklentilerimizin değişmesini sağlamıştır. Değişimler yaşanırken aile yapısı da bundan nasibini almış aile ilişkileri, ebeveyn- çocuk bağı, eşler arası iletişim, değişen çevre, sanallaşan ilişkilerle yeni düzene uyum sağlamak ve sağlıklı bir şekilde kullanmak için yaşamınıza dokunuşlar sağlayarak size ve çocuğunuza bu konuda rehberlik edeceğim. Teknoloji denildiğinde aklımıza ilk gelen ve en çok kullandığımız araç internettir. Bu araca bağlanmak ve bağımlı olmak bir hastalık değil, bilişsel kontrol ile alakalıdır. İnternet bağımlılığı ne kadar masum (temiz) görünse de ileriye dönük topluma, aileye, yetişkinlere, gençlere ve özellikle çocuklara ağır tahribatlar (zararlar) vermekte. Freni patlamış aracın en sonunda bir yere çarparak duracağını bildiğimiz gibi; kontrolsüz her şeyin yoldan çıkarıcı olacağını bütün uzmanlar ittifak (fikir birliği) etmiş bizlerde bilmekteyiz. Kontrolü birlikte almaya ne dersiniz?

Çift Danışmanlığı

Son zamanlarda olağan dışı olaylarla karşı karşıya mı kalıyorsunuz? Kendinizi moralsiz hissediyor, hiçbir şeyden keyif alamıyor musunuz? Bir uzmana danışma zamanı gelmiş olabilir. Çift Danışmanlığı seanslarım, danışanlarımın hayatlarının en karmaşık ve zorlu durumlarına karşı dahi olumlu tutumlar geliştirmelerine yardımcı ve ileriye dönük kaliteli yaşam için destek sağlıyorum. Siz de hayata güzel ve pozitif tarafından bakmayı öğrenmek isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Grup Danışmanlığı

Terapi seanslarımda mevcut sorunlarınızı çözmeye ve olumlu düşünce ve davranışlar geliştirmeye odaklanırız. Tepkilerinizi “yeniden şekillendirmenize” yardımcı olacağım ve yaşamın zorluklarıyla baş etmenizi sağlayacak değerli araçlar sunacağım. Kişiselleştirilmiş Grup Danışmanlığı seanslarımı yararlı ve ilham verici bulacağınızdan eminim. Randevu almak için bana ulaşabilirsiniz.

Sizde danışmanlık Hizmeti Almak ve Mehmet ORAN Hocamız İle Direk Görüşmek İçin: 0533 544 78 67

Terapi-Danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız

 0544 204 61 82 ve 0322 234 9 234 numaralı telefonları arayabilirsiniz.