Telefon: 0544 204 61 82
e-mail: adanaterapi01@gmail.com

Psikolog Nilgün ERSÖZ

Psikolog Nilgün ERSÖZ


Psikolog Nilgün Ersöz Adana’da Danışamn Kabulüne Başladı.

Adana doğumlu olan Psikolog Nilgün Ersöz Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Üniversite eğitimini Prof Dr. Hakan Türkçapar, Dr.Mehmet Dinç, Uzman Klinik Psikolog Ferhat Jak İçöz, Doç Dr.Şaziye Senem Başgül, Prof Dr. Hanna R.Scherler dan alarak bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteden mezun olmadan önce stajını Dr.Ekrem Tok Adana Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde yapmıştır. Stajı süresince Amatem, Çocuk Polikinliği, Servis hastalarıyla birebir görüşmeler alıp gözlemlerini yapabilmiş ve stajını başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Amatemde ki hastalara yönelik uyuşturucu ve alkol bağımlılığına karşı günaydın eğitimlerine katılmış, hastalarıyla görüşmeler yapmış ve çeşitli etkinliklere katılarak hastalarına yardımcı olmuştur.

Mezun olduktan sonra Adnan Menderes Üniversitesinde Aile ve Evlilik Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Aile ve Evlilik Danışmanlığı eğitimini günümüzde artan boşanmalar, aile içerisinde oluşan çatışmalar, çiftler arasındaki uyum problemleri ve iletişim problemlerini danışanları ile sağlıklı bir şekilde çözümlendirebilmek ve etkili çözümlere ulaşabilmek için almıştır.

Ebeveynlere çocukları ile aynı dilden konuşabilmeleri için ve iletişimlerini güçlendirmek için danışmanlık vermektedir. Ömür boyu eğitimi savunan Psikolog Nilgün Ersöz Aile ve Evlilik Danışmanlığı dışında Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı eğitimini de almıştır.

Burada ki hedefi ise Öğrenci Koçluğu eğitimini tamamladıktan sonra ergen psikolojisini, sınav kaygısı, çocuk-ebeveyn iletişimi alanlarında öğrenci ve ailelerine destek olmaktır.

Psikolog Nilgün 

Ersöz ailelerin çocuğu ve çocuğun kendisinu tanıyabilmesi ve keşfedebilmesi adına psikolojik testler uygular. Uyguladığı testlerle çocuğun okul olgunluğunu, zeka düzeyini, dikkat düzeylerini, becerilerini belirlemeyi ebeveynlere ve çocuklara yol göstermeyi hedeflemektedir.
     
         Psikolog Nilgün Ersöz’den Randevu Almak İçin
         İletişim Numarası:0506 363 25 41

Sekreterinden Seans Almak İçin
0544 204 61 82 ve 0322 234 9 234